bip

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w kwietniu 2014 r.!!

Zapraszamy do zapozanania się z harmonogramem odbioru odpadów wielkogabarytowych zaplanowanym na kwiecień 2014 r - Pobierz

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w 2014 r.!

Zapraszamy właścicieli nieruchomości do zapoznania się z planowaną na marzec 2014 zbiórką odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio sprzed nieruchomości - Pobierz informację

Harmonogramy wywozu na 2014 r.

Harmonogramy wywozu odpadów komunalnych dla poszczególnych gmin:

1/ Bojadła, Kargowa, Kolsko, Nowa Sól - Miasto, Nowa Sól, Otyń, Siedlisko - Pobierz harmonogram TEW GO z Kiełcza

2/ Sława, Szlichtyngowa, Wschowa - Pobierz harmonogram Spółki Komunalnej ze Wschowy

3/ Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko - Pobierz harmonogram PUK Uskom z Kożuchowa

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych!

gabaryty

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z terminami i zasadami zbiórki odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości położonych na terenie naszego związku.

Pobierz informację

Telefony kontaktowe!

 

TELW związku z wprowadzeniem nowego systemu prosimy wszystkich właścieli nieruchomości o cierpliwośc i wyrozumiałośc, gdyż w chwili obecnej  konsorcjum podstawia pojemniki i worki  lub wymienia na takie, które są zgodne z naszym regulaminem. Bardzo prosimy mieszkańców o cierpliwość.

Oczywiście do momentu kiedy nie dostaną Państwo pojemników i worków do selektywnej zbiórki to za zbieranie nieselektywne nie grożą żadne kary. Wszyscy teraz przechodzimy przez okres przejściowy, który oczywiście będzie wymagał od nas tolerancji, gdyż ze względu na szeroki zakres działań nie ma możliwości, by w ciągu kilku tygodni wyposażyć każdą nieruchomość we wszystkie pojemniki i worki.

Dużym utrudnieniem jest to, iż wielu mieszkańców czekało do ostatniego dnia ze złożeniem deklaracji mimo iż termin składania deklaracji minął 15 lutego 2013 r., tylko w ubiegłym tygodniu do Związku dostarczono kilka tys. deklaracji.

Wszelkie reklamacje dotyczące pojemników lub worków, braku harmonogramu, należy zgłaszać bezpośrednio operatorom komunalnym na nr tel.:

TEW (dotyczy gmin: Nowa Sól Miasto, Nowa Sól, Siedlisko, Bojadła, Kargowa, Otyń, Kolsko)

68-3873285

684563000

600082552

600082547

oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

USKOM (dotyczy gmin: Nowe Miasteczko, Kożuchów, Bytom Odrzański)

68 355 20 63

oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spółka Komunalna we Wschowie (dotyczy gmin: Wschowa, Sława, Szlichtyngowa)

65 540 26 05
65 540 25 74
65 540 84 56

oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.